Welcome to LS Entertainment ~

24. března 2013 v 3:20 | LS Entertainment
Drahé děti,
úchylně vás vítáme na těchto stránkách, speciálně založených společností Lulafix Syrinátor Entertainment (dále zkráceně LSEnt.).

Tak na úvod.

Pro ty, kdo nás dvě, pološílené yaoistky, nezná a slyší o nás prvně, respektive zavítal na tyhle stránky, aniž by znal aspoň jednu z nás, zde přidáváme odkazy na naše hlavní blogy: syrinox.blog.cz a purple-line.blog.cz.

Takže to by bylo. Teď hlavní účel blogu. Najdete zde naše společné povídky, výkecy a vlogy, převážně s věkovou hranicí 18+, popřípadě 20+ až 25+, dle toho, kolik džusu či monstera vychlastáme a kolik duhy požijeme (a též dle toho, kolik gayporna zkoukneme…). Videa budou obsahovat takové ty střípky z našich srazů, což samozřejmě nevěští nic dobrého a doporučujeme si před sledováním položit na stůl aspoň polštář, aby to pak nebolelo.

Co se týče našeho humoru - ne, nečekáme, že ho pochopí všichni. A už vůbec nečekáme, že ho pochopí někdo, kdo neposlouchá k-pop (ačkoli bychom se nedivily, kdyby ho nepochopil vůbec nikdo, protože to je prostě v prdeli, děti).

Hlavně neberte vážně Syrinox a její poněkud "rýpavý a sarkasticko-ironický" humor. Většinu z toho, co řekne, nemyslí vážně a když ano, tak to není nic ve zlém. Má jen poněkud prořízlejší pusu a často si nebere servítky. Upřímnost nade vše.

Milujeme vás.

Lula & Syri. (Banán & Okurka)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama